Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Życzliwości 21 XI

21. 11. 2023 na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień, którego ideą jest okazywanie przyjaznych emocji.

 

W Stanach Zjednoczonych święto to nazywane jest "HELLO WORLD DAY", a celem tego dnia jest powiedzenie hello do co najmniej dziesięciu osób. Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na świecie poprzez życzliwość. To wspaniały moment do przekazywania sobie pozytywnych emocji i dobrej energii. W tym dniu możemy przypomnieć sobie jak w wiele, w naszych codziennych relacjach, mogą znaczyć słowa dzień dobry, miłego dnia, proszę, dziękuję, przepraszam, a także jak wiele może wnieść serdeczny uśmiech.

 

Nasi uczniowie również będą celebrowali ten dzień. Zapraszamy do umieszczania kartek z pozdrowieniami na "tablicy pozdrowień", która mieści się w głównym holu Szkoły. Kolorem tego dnia jest żółty, który symbolizuje radość i energię. Zachęcamy więc do zaakcentowania tego koloru np. w swoim ubiorze.

 

Pamiętajmy, że okazana serdeczność nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu. Okazana życzliwość wraca do nas z nawiązką!

 

W tym dniu życzymy naszym Uczniom i ich Rodzicom aby życzliwość była obecna z naszym życiu codziennie, nie tylko od święta!

Data dodania: 2023-11-20 08:45:38
Data edycji: 2023-11-27 18:51:52
Ilość wyświetleń: 125

E- profilaktyka

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Gazetka szkolna

ZALOOKAJ
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Rodzica i Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej