Dzień Życzliwości 21 XI

21. 11. 2023 na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień, którego ideą jest okazywanie przyjaznych emocji.

W Stanach Zjednoczonych święto to nazywane jest "HELLO WORLD DAY", a celem tego dnia jest powiedzenie hello do co najmniej dziesięciu osób. Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na świecie poprzez życzliwość. To wspaniały moment do przekazywania sobie pozytywnych emocji i dobrej energii. W tym dniu możemy przypomnieć sobie jak w wiele, w naszych codziennych relacjach, mogą znaczyć słowa dzień dobry, miłego dnia, proszę, dziękuję, przepraszam, a także jak wiele może wnieść serdeczny uśmiech.

Nasi uczniowie również będą celebrowali ten dzień. Zapraszamy do umieszczania kartek z pozdrowieniami na "tablicy pozdrowień", która mieści się w głównym holu Szkoły. Kolorem tego dnia jest żółty, który symbolizuje radość i energię. Zachęcamy więc do zaakcentowania tego koloru np. w swoim ubiorze.

Pamiętajmy, że okazana serdeczność nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu. Okazana życzliwość wraca do nas z nawiązką!

W tym dniu życzymy naszym Uczniom i ich Rodzicom aby życzliwość była obecna z naszym życiu codziennie, nie tylko od święta!

Data dodania: 2023-11-20 08:45:38
Data edycji: 2023-11-27 18:51:52