Dzień z patronem naszej szkoły.

Dziś wszystkie klasy szkoły podstawowej pojechały do kina w Szczecinie zobaczyć film oparty na powieści Jana Brzechwy pt. „Akademia Pana Kleksa”.

Projekcję poprzedziła opowieść o powstaniu filmu. Nasi uczniowie już w autobusach otrzymali od pani dyrektor kolorowe, pięknie mieniące się piegi i dowiedzieli się, że świadczą one o wielkiej i wspaniałej wyobraźni, która jest bezcennym darem wszystkich dzieci.

Film okazał się ciekawy i przejmujący. Akcja miała miejsce we współczesnym świecie realnym oraz we wspaniałym, kolorowym świecie marzeń i wyobraźni, bogatym w różne nierzeczywiste stwory i możliwości.

Wszystkie recenzje zebrane od uczniów były bardzo pozytywne.? Część starszych uczniów mówiła o jakości oglądania filmu w dużej sali kinowej z dobrym nagłośnieniem. Młodsi skupili się bardziej na fascynującej historii oraz imponujących efektach komputerowych. Część uczniów już pytała, czy pojedziemy również na część drugą.A wszystko na to wskazuje...

Wszyscy z wycieczki wrócili piegowaci i uśmiechnięci

Data dodania: 2024-01-10 15:51:40
Data edycji: 2024-01-10 15:58:28