Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Z tej okazji w bibliotece została zorganizowana wystawa pod tytułem ,,Biblioteczne widziMisie”.Wystawa zgromadziła misie wypożyczone od uczniów. Można było obejrzeć przeróżne misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie, a wszystkie śliczne i wyjątkowe.  Dodatkowo przygotowana została wystawa, na której zaprezentowane zostały pozycje z literatury dziecięcej m.in. o Kubusiu Puchatku, Misiu Uszatki oraz Masza i Niedźwiedź.

Zapraszamy do galerii, jak to wszystko się prezentowało.

Data dodania: 2022-11-25 14:26:11
Data edycji: 2022-11-25 14:48:19