DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE!

Szkoła z Pasją, Miejsce z Wyborem! ?

#WitajcieWNaszejBajce #szkołabliskociebie

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda nauka w naszej szkole? Chcielibyście poznać wszystkie korzyści, jakie niesie dla uczniów? To teraz jest idealna okazja!

? Zapraszamy przyszłych uczniów, przedszkolaków, ich rodziców, opiekunów oraz wszystkich, którzy chcieliby poznać naszą szkołę bliżej!

CO NA WAS CZEKA? ?‍? Poznajcie panie dyrektorki, nauczycieli, pracowników szkoły, którzy opowiedzą o filozofii szkoły, celach edukacyjnych i wartościach, które kierują naszą społecznością. ❓ Odpowiedzi na pytania: Dowiecie się o metodach nauczania, zajęciach rozwijających talenty, zajęciach specjalistycznych, kołach zainteresowań, pracy świetlicy, działalności stołówki i innych aspektach życia szkolnego. ? Zwiedzanie szkolnych pomieszczeń: Obejrzyjcie pracownie, sale lekcyjne i inne istotne miejsca w naszej szkole.

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ? ? Poznaj naszą szkołę, jej atmosferę i piękne przestrzenie. ?‍? Spotkaj się z nauczycielami i uczniami gotowymi odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. ?‍♀️ Doświadcz przyjemności nauki poprzez interaktywne i kreatywne atrakcje. ? Przekonaj się, że nauka w naszej szkole to fascynująca przygoda!

Atrakcje, które czekają na Was:

? Sala eksperymentów z Doktorem Paj chi Wo, w tym m.in. skrzynka Pana Kleksa.

? Sala Golarza Filipa: Programowanie, robotyka, komputery - robot Photon, klocki Lego, okulary VR.

? Sala Małego Artysty - "Tańcowała Igła z Nitką": Prezentacja kostiumów teatralnych, możliwość przebrania się w kostiumy i robienie zdjęć, recytacja wierszy J. Brzechwy.

? Sala Pyszności im. Kaczki Dziwaczki: Babeczki, gofry, popcorn i wata cukrowa.

? Mali Atleci - "Na Wyspach Bergamutach": Kolorowanki-wydzieranki, czyli Brzecholudki wypędzające smutki, joga dla maluchów

? Sala im. "Siedmiomilowych Butów": Fotobudka, konkurs o twórczości Jana Brzechwy. I wiele, wiele innych atrakcji!

Dołączcie do naszego wyjątkowego Dnia Otwartego i odkryjcie świat naszej szkoły! ?✨

Data dodania: 2024-03-15 11:37:59
Data edycji: 2024-03-15 14:26:27