Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Dziecka na sportowo :)

 

We wtorek  (1 czerwca ) świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka na sportowo.
Motywem przewodnim  dnia były tegoroczne Igrzyska.
Uczniowie  wzięli udział z biegu zadaniowym, podczas trwania którego mierzyli się z zadaniami wymagającymi  sprawnego odczytywania informacji z mapy oraz współpracy w zespole: opisywali symbole Igrzysk, określali wymiary bramki z wykorzystaniem sznurka,  wskazywali na mapie położenie miast gospodarzy IO, ale także  sprawdzali swoje umiejętności  w rzutach osobistych do kosza, zdobywając punkty dla drużyny. Z zadaniami radzili sobie świetnie, a ich  zaangażowanie i rywalizacja w duchu fair play została nagrodzona słodkim poczęstunkiem.Każda klasa przygotowała również transparenty wspierające polską drużynę olimpijczyków, które zaprezentowała podczas zakończenia imprezy na placu przed szkołą.
Przyświecało nam słońce i dobre nastroje. Dodatkową atrakcję stanowiła niespodzianka od Rady Rodziców –Lody  Valentino ! Kolejka  przed  autem ustawiała się długa, a uczniowie mogli wybierać  w smakach i posypkach?

 

 

Data dodania: 2021-06-01 16:44:34
Data edycji: 2021-06-07 21:13:58
Ilość wyświetleń: 289

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Spis Powszechny

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej