Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień dziecka

Jak mówią słowa znanej piosenki „Wszystkie Dzieci nasze są..” i dzisiaj wspólnie z nimi świętowaliśmy Dzień Dziecka. Inauguracja rozpoczęła się od występu szkolnego kółka teatralnego MASKARADA, które zaprezentowało przedstawienie inspirowane Brzechwowskim „Kotem w butach”. Widać w nim było ogrom włożonej pracy oraz wysiłku naszych młodych, uzdolnionych aktorsko dzieci. Występ był ciekawy i inspirujący.

 

??? Nauczyciele, Rodzice i sami Uczniowie zadbali o różnorodność form i metod spędzania tego wyjątkowego czasu. Dlatego po przedstawieniu, dzieciaki ruszyły w poszukiwaniu atrakcji. Część osób zatrzymała się przy stanowisku z goframi, inni odwiedzili warsztat warkoczykowy, który działał bez wytchnienia. Jakby tego było mało, w oddali już stała maszyna do popcornu, wata cukrowa i lody. Na koniec nawet pojawiła się pizza! ? Warto było zbilansować te węglowodanowe dobrodziejska, dlatego dostępne były również konkurencje sportowe np. przeciąganie liny, rzut do celu czy skoki w worku. Uwieńczeniem sportowej odsłony dzisiejszego dnia był MINI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ TRÓJEK. Najlepszymi okazali się być :

 

?? W Grupie 1 : Karolina Nowicka klasa 6, Małgosia Standela klasa 6, Lena Skierska klasa 6; ?

          W Grupie 2 : Leon Lewandowski klasa 4, Olaf Krupiński klasa 4, Radosław Grabień klasa 6;?

 

Dla naszych uzdolnionych artystycznie dzieci, była możliwość malowania na folii, tworzenia kolorowych, różnorodnych baniek oraz rysowanie kredą. Tutaj również wyłoniliśmy zwycięzców :

 

1. Julia Pachuta klasa 4;

2. Natalia Nowak klasa 6;

3. Filip Rozdeba klasa 4;

Wyróżnienie : Zuzanna Faryńska klasa 4; Nadia Sienkiewicz klasa 4; Aleksandra Małecka klasa 4;

 

W czasie dzisiejszego dnia odbył się KONKURS MAM TALENT. Uczestnicy byli fenomenalni i sam fakt, że wystąpili przed całą szkołą, sprawia, że są zwycięzcami! Same występy okazały się być przepięknym przeżyciem i wyłonienie miejsc na podium było szalenie trudne. Dla każdego uczestnika czekał słodki upominek od szkoły, a nagrody sponsorowała Rada Rodziców. Wyniki MAM TALENT prezentują się następująco :

 

1. Małgorzata Standela klasa 6 – gra na gitarze;

2. Zuzanna Lewandowska klasa 1 – gimnastyka artystyczna;

3. Natalia Nowak klasa 6 – gra na flecie poprzecznym;

Wyróżnienie : Antoni Herc klasa 4 – gra na gitarze; Alicja Lisowska klasa 1 – gimnastyka artystyczna;

Wyróżnienie publiczności : Klasa 1 za taniec pt. belgijka;

Wyróżnienie nauczycieli : Krzysztof Sulikowski, Jakub Mituła, Leon Michalak z klasy 8 - zaprezentowali utwór pt. Hey, czy ty wiesz? Zespołu Classic.

 

Na koniec dnia, Patrycja Lewandowska i Weronika Kowaluk z klasy 4 poprowadziły układ taneczny dla całej szkoły! Oj, działo się, działo ! Serdecznie Dziękujemy Dzieciom za to, że dzisiaj byli „najlepsi na świecie”, świetnie się bawili, sprzątali po sobie, byli zorganizowani i uśmiechnięci. Dziękujemy Rodzicom, że w tym zgiełku, chaosie i szaleństwie znaleźli chwilę dla swoich pociech. Dziękujemy również Nauczycielom, którzy dzisiaj zostawili serducho dla każdego ucznia. Wszyscy sprawili się na medal i wspólnie stworzyliśmy coś wyjątkowego! ???

 

 

Kilknij na zdjęcie aby je powiększyć

Data dodania: 2024-05-30 09:50:51
Data edycji: 2024-05-30 10:14:54
Ilość wyświetleń: 132

E- profilaktyka

Konkursy

Zgłoś się do konkursu !
Więcej informacji

Gazetka szkolna

ZALOOKAJ
Więcej informacji

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa Rodzica i Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej