Działo się w SP3 ....

Ależ to był superdzień! Połączyliśmy obchody Dnia Ziemi, Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Dnia Dziedzictwa Cywilizacyjnego Europy!

??? Miało to na celu propagowanie informacji z zakresu ochrony dziedzictwa europejskiego, osiągnięć cywilizacyjnych Europy Zachodniej i Środkowej oraz dobrych nawyków ekologicznych i ochrony środowiska naturalnego. ??️ W ramach obchodów każda klasa przygotowała się do prezentacji danego kraju, jego kultury i środowiska. ???

Były makietki, stroje, sławni mieszkańcy, potrawy, plakaty i wiele więcej! ? Był francuski wybieg modowy, hiszpańskie churrosy, niemiecka kartoffelsalat, włoskie malarstwo, portugalskie fado, grecki Zorba, czeski Krecik, sandwicze z Wielkiej Brytanii popijane herbatką oraz polskie przysmaki - bigos i pierogi. ?Przez najbliższe kilka dni będziemy prezentować nasze działania, wyniki konkursów i filmy z obchodów??

Data dodania: 2024-04-24 19:34:09
Data edycji: 2024-04-25 08:05:31