Drodzy Ósmoklasiści, Drogie Ósmoklasistki!

Zbliżają się ważne chwile w Waszym życiu - egzaminy . Chociaż to czas pełen wyzwań i stresu, to również okazja do pokazania, jak wiele osiągnęliście przez te lata nauki.

Życzymy Wam ogromnej determinacji, spokoju i pewności siebie podczas egzaminów z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Pamiętajcie, że macie w sobie ogromny potencjał, który teraz możecie wykorzystać. Niech Wasze umysły będą klarowne, a Wasze odpowiedzi pełne wiedzy i zrozumienia. Wierzymy, że każdy z Was da z siebie wszystko i osiągnie sukces. ??

Pamiętajcie także o odpoczynku i dbaniu o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Dobre przygotowanie to nie tylko nauka, ale również dbałość o siebie. ?‍♀️?‍♂️ Trzymamy kciuki za Was wszystkich! Powodzenia i pamiętajcie, że jesteśmy tu, aby Was wesprzeć w każdej chwili. ??

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy SP3