Co działo się w przedszkolu ?

W ostatnim czasie dużo działo się w Oddziale Przedszkolnym: 30.09. nasi chłopcy obchodzili Dzień Chłopaka. Było bardzo wesoło: odbyły się konkursy, zabawy, a na koniec upominki od dziewczynek i poczęstunek dla wszystkich.

01.10 -dzieci robiły sałatkę jarzynową że zdrowych produktów. Kroiły ją, mieszały a na końcu  każdy zjadł swoją sałatkę . Było pyszne i zdrowo.

06.10.2021- został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas 0-lll " Mam zdrowie , mam moc ".Z każdej klasy zostały wybrane najlepsze prace ,a ich autorzy nagrodzeni zostali super prezentami. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i drobny upominek za uczestnictwo.

W dniu 06.10 również odbyły się zajęcia z cyklu" Poznajemy zawody". Tym razem zamieniliśmy się w lekarzy i pielęgniarki. Badaliśmy naszych pacjentów (misie, lalki), opatrywaliśmy im rany. Podsumowując zajęcia doszliśmy do wniosku, że praca lekarza i pielęgniarki nie jest łatwa i do tego bardzo odpowiedzialna.

07.10.- dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały do Biblioteki Miejskiej w Goleniowie. Tam nasi wychowankowi stawiali pierwsze kroki w świecie książek. W bibliotece odbyły się zajęcia z Paniami bibliotekarkami, które  czytały bajeczki naszym dzieciom. Po wysłuchaniu bajek była bardzo wesołą zabawa.  Dużą atrakcją tego wyjazdu była podróż autobusem komunikacji miejskiej w obie strony . Bardzo interesująca była wycieczka do biblioteki, obiecaliśmy, że wkrótce znów się pojawimy w Bibliotece Publicznej.

Tych kilka październikowych dni było bardzo pracowitych i pełnych radości.

A wszystko dokumentują, powyższe zdjęcia.

Data dodania: 2021-10-10 16:11:05
Data edycji: 2021-10-13 15:07:00