Bezpieczne ferie! - dzień projektowy

Hurrra!!! Zaczynamy ferie,

zanim jednak je zaczniemy musimy przypomnieć sobie wszystkie zasady bezpiecznego ich spędzenia.

10 lutego , w piątek przed dwoma tygodniami wolnego, wszyscy uczniowie szkoły wzięli udział w dniu projektowym pt.  „Jak bezpiecznie spędzać wolny czas?” .

Nauczyciele przeprowadzili pogadanki, rozmowy, zaprezentowali filmiki edukacyjne. W czasie lekcji uczniowie odpowiadali na postawione pytania, grali w gry związane z bezpieczeństwem, a także wykonywali prace plastyczne.

Uczniowie klas starszych wykonywali  mapy myśli, komiksy, układali  wiersze, a także tworzyli plakaty, którymi obwiesili szkolne korytarze.

W czasie przerw na holu szkolnym rozbrzmiewała głośna muzyka, przy której chętni tańczyli.

Rada Rodziców w podziękowaniu za pracę każdego ucznia szkoły , który był obecny poczęstowała świeżutkim pączkiem.

To był bardzo miło spędzony ostatni dzień w szkole, tym bardziej że wielu uczniów tego dnia wspaniale się przebrało.

Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku!

Data dodania: 2023-02-10 15:41:22
Data edycji: 2023-02-12 08:15:57