AKCJA ''WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI''

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Naszej Szkoły,

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła włącza się do ekologicznej inicjatywy, która nie tylko promuje świadomość ekologiczną, ale także uczy nas wszystkich, jak prawidłowo gospodarować odpadami. Przedstawiamy Wam akcję "WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI"!

Cel akcji:
Chcemy, abyście razem z nami przyczynili się do ochrony planety poprzez zbieranie zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. To nie tylko szansa na zrobienie czegoś dobrego dla środowiska, ale także okazja do zdobycia nagród!

Jak to działa:
Zbierzcie zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny z waszych domów – stare telefony, ładowarki, suszarki do włosów czy nawet kalkulatory. Im więcej, tym lepiej! Następnie przynieście go do szkoły w określonym terminie.

Nagrody:
W zamian za Wasze wysiłki, organizator zbiórki przyzna szkole bony, które zostaną wykorzystane na nagrody rzeczowe, takie jak materiały biurowe. Im więcej sprzętu uda nam się zebrać, tym wyższy bon otrzymamy! To świetna okazja do pokazania, jak bardzo zależy nam na naszej planecie.

Zapraszamy firmy i instytucje:
Akcję mogą wesprzeć również firmy i instytucje, które chciałyby przekazać zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły. Każdy gest wsparcia jest dla nas cenny!

Termin akcji:
Akcja rozpoczyna się już teraz, a termin zbierania elektrośmieci potrwa do 11 stycznia 2024 Mamy nadzieję, że każdy z Was zaangażuje się w tę ekologiczną przygodę!
Odpady można przynosić do szkoły i pozostawiać pod wiatą przy parkingu z tyłu budynku.
Pamiętajcie, że mały gest może mieć ogromne znaczenie dla naszej planety. Działajmy razem na rzecz lepszego, bardziej zrównoważonego świata!

Razem możemy więcej! #ElektrośmieciAkcja #Ekologia #DbajmyOŚrodowisko

Data dodania: 2023-12-14 13:31:08