Akcja: Sprzątanie świata z PGK - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie

Akcja: Sprzątanie świata z PGK

Chociaż akcja sprzÄ…tania Å›wiata co roku odbywa siÄ™ w trzeciÄ… niedzielÄ™ wrzeÅ›nia, to przecież o Å›rodowisko należy dbać przez caÅ‚y rok.

Dlatego też 9 października klasa 4  wzięła udziaÅ‚ w akcji pod nazwÄ… „SprzÄ…tanie Å›wiata z PGK”.

GoÅ›ciliÅ›my u nas w szkole pracowników PrzedsiÄ™biorstwa Gospodarki Komunalnej, którzy przedstawili dzieciom zasady segregowania Å›mieci, wrÄ™czyli  chwytaki do ich zbierania i kolorowe worki.

Z wielkim entuzjazmem ruszyliÅ›my do lasu nieopodal budynku szkoÅ‚y. ByÅ‚o dużo Å›miechu i radoÅ›ci z każdego zauważonego  papierka.

Po powrocie do szkoÅ‚y wszyscy otrzymali miÅ‚e niespodzianki- gadżety z logo PGK i zrobiliÅ›my sobie pamiÄ…tkowe zdjÄ™cie.

Już nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy, może wiosną?

Data dodania: 2020-10-11 16:53:05
Data edycji: 2020-10-11 17:00:14