2024!

✨? Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły, Z dumą przedstawiamy wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. W naszej szkole do egzaminu przystąpiło 18 uczniów. Oto średnie wyniki:

? Język polski: 58%

? Matematyka: 41

?️ Język angielski: 61%

?? Język niemiecki: 27% (zdawały 2 osoby)

Chcemy podkreślić, że nasze wyniki z języka polskiego są wyższe niż średnie wyniki w Gminie, Powiecie oraz Województwie! To ogromny sukces naszych uczniów i nauczycieli. ? Z matematyki uzyskaliśmy wynik nieco niższy niż średnia w Gminie, co wskazuje na obszar do pracy na przyszłość.

? Największą radość sprawia nam wynik z języka angielskiego – jest on wyższy o 11 punktów procentowych w porównaniu do zeszłego roku!

? Warto zauważyć, że ogólne wyniki w Gminie w tym roku są niższe niż w poprzednim, natomiast nasza szkoła zanotowała wzrost wyników z języka angielskiego. Wyniki z języka polskiego i matematyki utrzymały się na stałym poziomie, co w kontekście mniejszej liczby uczniów (18 w tym roku vs. 31 w zeszłym) jest godne uwagi.

Gratulujemy wszystkim uczniom ich osiągnięć i dziękujemy nauczycielom za ich trud i zaangażowanie. Przed nami kolejne wyzwania i cele, ale jesteśmy pewni, że wspólnie osiągniemy jeszcze więcej.

#WynikiEgzaminuÓsmoklasisty #DumaSzkoły #SukcesUczniów #Edukacja #NaszaSzkoła

Data dodania: 2024-07-05 15:04:43