Akcja: Sprzątanie świata z PGK

Chociaż akcja sprzątania świata co roku odbywa się w trzecią niedzielę września, to przecież o środowisko należy dbać przez cały rok.

Dlatego też 9 października klasa 4  wzięła udział w akcji pod nazwą „Sprzątanie świata z PGK”.

Gościliśmy u nas w szkole pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, którzy przedstawili dzieciom zasady segregowania śmieci, wręczyli  chwytaki do ich zbierania i kolorowe worki.

Z wielkim entuzjazmem ruszyliśmy do lasu nieopodal budynku szkoły. Było dużo śmiechu i radości z każdego zauważonego  papierka.

Po powrocie do szkoły wszyscy otrzymali miłe niespodzianki- gadżety z logo PGK i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Już nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy, może wiosną?

Data dodania: 2020-10-11 16:53:05
Data edycji: 2020-10-11 17:00:14

Zgłoś się do konkursu szkolnego!

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy