Rekrutacja do klasy 1

"Nie jesteśmy w stanie nauczyć ludzi wszystkiego;

możemy tylko pomóc, by odkryli to we własnym wnętrzu.”
                                                                                              (Galileusz)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie informuje, że od dnia 01.03.2024 roku do dnia 31.03.2024 roku przyjmowane będą wnioski o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025

Szkoła Podstawowa nr 3 w Goleniowie to niewielka placówka, ale z wielkim potencjałem z nowoczesnym zapleczem technicznym, dydaktycznym i interaktywnym.

W naszej szkole od zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, dobrą atmosferę i profesjonalną kadrę. Jako nieliczni w regionie zaczynamy pracę metodami, które rozwijają i angażują uczniów, pozyskując dodatkowe środki na zajęcia i wycieczki z projektów i wdrażając rządowy program „Laboratoria przyszłości”. Nowoczesny sprzęt uatrakcyjni zajęcia szkolne, ale także pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania w ramach lekcji, zajęć pozalekcyjnych i kół zainteresowań oraz pomoże budować kreatywność i umiejętności praktyczne.

Poza tym oferujemy profesjonalne wyposażenie sal lekcyjnych, boiska, a także place zabaw. W naszej szkole funkcjonuje świetlica, działa stołówka, posiadamy też bibliotekę. Lokalizacja szkoły sprzyja zajęciom na powietrzu. Posiadamy salę lekcyjną usytuowaną na zewnątrz budynku a bliskość natury sprawia, że edukacja przyrodnicza nie jest w naszej szkole tylko sloganem.

Szkoła jest niewielka, dzięki czemu nikt nie jest anonimowy. Dbamy o jakość i skuteczność działań wychowawczych i profilaktycznych, indywidualizujemy pracę z uczniem.

Każde dziecko jest wyjątkowe i w naszej szkole tak właśnie się poczuje.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2023/2024 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych,dla których organem prowadzącym jest Gmina Goleniów

Link- https://bip.goleniow.pl/strony/31531.dhtml

Jeśli wybierzecie Państwo nasza szkołę, to w celu zgłoszenia dziecka wymagane są następujące dokumenty:

• dokument tożsamości rodzica (opiekuna prawnego)
  • odpis aktu urodzenia dziecka, lub dokument tożsamości dziecka ( do wglądu)
  • druk zgłoszenia dziecka do obwodowej szkoły podstawowej (do pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły:  sp3goleniow.pl  )
  • oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata i kandydata

1. Oświadczenie o dochodzie

2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania

3. Oświadczenie o wielodzietności

4. Terminy rekrutacji

5. Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły spoza obwodu