Prace naszych uczniów

UWAGA

Rusza nowa zakładka na stronie naszej szkoły – Prace naszych uczniów. Nauczanie zdalne nas ogranicza, ale nasi uczniowie, nawet teraz, są twórczy.

W nowej zakładce będziemy umieszczać wyjątkowe prace uczniów, wykonane podczas nauczania zdalnego. Będą prace śliczne, ciekawe, poważne i śmieszne. Prace będą wstawiane cyklicznie, po kilka prac.

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do oglądania!

Pomysł na publikowanie prac pojawił się z pracą Zuzi z klasy 4, która narysowała na matematykę zegar z liczbami rzymskimi.

Uczniowie klas szóstych przed Świętami Bożego Narodzenia przygotowali multimedialne kartki świąteczne w programie Power Point.

Klasy siódme w tym czasie tworzyły w programie Gimp  kartki świąteczne animowane.

Po feriach zimowych kontynuując poznawanie programu Gimp wykonali proste animacje, kolaże i fotomontaże.

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie tych klas utworzyli prezentacje na wybrane zagadnienia z tego tematu.

1. Animacja - Bartosz Marcinkowski

2. Kartka Świąteczna - Kacper Natow

3. Zegar Cyfry Rzymskie - Zuzanna Szymańska

NASZA MAJÓWKA 2021 - w załączniku nr 21

Pozostałe prace w plikach do ściągnięcia

Data dodania: 2021-03-15 15:48:59
Data edycji: 2021-05-17 16:51:03

Zgłoś się do konkursu szkolnego!

Stacja meteo

Sprawdź pogodę w Helenowie i okolicy

Spis Powszechny

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021