Międzyszkolny konkurs o Goleniowie

Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Goleniowie-

,, Moje miasto Goleniów  za 50 lat”

I.USTALENIA WSTĘPNE

1.Organizatorem konkursu jest: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy  w Goleniowie.

1. Celem konkursu jest promowanie miasta i regionu, kształtowanie poczucia przynależności do swojej "małej ojczyzny", kształtowanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży w dziedzinie przyszłości miasta i regionu, rozwijanie umiejętności literackich, zachęcenie do podejmowania twórczych działań.

1. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody- niespodzianki.

1. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.

1. Organizator zastrzega sobie prawa do:

a)  Nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości nadesłanych prac.

b)  Rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

II.ZASADY KONKURSU

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII.

1. Do konkursu przyjmowane są prace plastyczno - literackie, co oznacza, że każdy uczestnik wykonuje zarówno jedną  pracę literacką jak i jedną plastyczną .

1. Do konkursu przyjmowane są prace literackie:

a) w dowolnej konwencji literackiej, ale zgodne z tematem: „Moje miasto Goleniów za 50 lat”,

b) pisane prozą,

c) w formie: do 4 stron A-4 w jednym egzemplarzu ( Czcionka Times New Roman 12, standardowe odstępy między wierszami).

d) dotąd niepublikowane.

1. Do konkursu przyjmowane są prace plastyczne:

a) wykonane dowolną techniką  plastyczną,

b) w formacie A- 4 lub A- 3

c) zgodne z tematem, czyli przedstawiające wyobrażenie zmian jakie mogłyby zajść przez kolejne 50 lat.

1. Każda praca , zarówno plastyczna jak i literacka musi posiadać dołączony opis zawierający:

a) imię i nazwisko uczestnika,

b) wiek/klasę,

c) nazwę szkoły wraz z numerem telefonu,

d)  imię i nazwisko opiekuna.

1. Liczba prac nadesłanych do konkursu przez daną szkołę jest nieograniczona.

III. DOSTARCZANIE PRAC

1. Prace konkursowe można dostarczyć drogą pocztową na adres szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 , ul. Jodłowa 33, 72-100 Goleniów , z dopiskiem : Konkurs- „Moje miasto Goleniów za 50 lat”.

1. Prace konkursowe można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły z dopiskiem: Konkurs-  ,, Moje miasto Goleniów  za 50 lat”.

1. Ostateczny termin dostarczenia prac: 28 marca 2022r.

1. Prosimy o dołączenie do każdej pracy zgody na publikację o treści: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację pracy przez Szkołę Podstawową nr 3 w Goleniowie na oficjalnej stronie internetowej szkoły .

IV  KRYTERIA OCENY

1. Prace są oceniane przez członków jury.
  2. Oceniana będzie wartość merytoryczna, estetyka pracy, poziom literacki, samodzielność i oryginalność.
  3. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i powiadomienie laureatów nastąpi do 1 kwietnia 2022r.

V  POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość publikowania danych laureatów konkursu na stronie szkoły.
  2. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Prace zgłaszane do konkursu nie będą zwracane autorom.

Dodatkowe informacje  pod nr tel. + 48 91 418 24 25

Data dodania: 2022-03-01 09:14:15