Konkurs matematyczno – informatycznego InstaLogik

Zaproszenie do IV edycji konkursu matematyczno – informatycznego InstaLogik

Lubisz zagadki logiczne? Jesteś dobry z matematyki? A może lubisz lub chcesz się nauczyć programować? Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK, to weź udział w konkursie InstaLogik!

To konkurs matematyczno – informatyczny dla uczniów klas 4 – 8 szkół podstawowych. Konkurs realizowany jest w całości online. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (w domu). Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Pierwszy etap konkursu odbywa się w dniach 1 – 28 października 2022. Przed 2 etapem na stronie konkursu udostępnione zostanie materiały szkoleniowe pozwalające szerzej zapoznać się z językiem programowania Assembly i przygotować się do kolejnych etapów konkursu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie instalogik.pl

W naszej szkole zapisy do konkursu przyjmuje pani Anna Byczkowska do 21 października.

Serdecznie zachęcamy!

Data dodania: 2022-10-05 09:31:53