Zajęcia w klasach młodszych, konsultacje

Od 25 maja  ruszają w szkole  zajęcia klasach I-III oraz konsultacje dla uczniów klas 8

Szanowni Państwo, Uczniowie,
od 25 maja przywracamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych
w klasach I-III w naszej szkole oraz organizujemy konsultacje dla uczniów klas VIII przygotowujących się do egzaminów.
Zapraszamy do udziału w nich uczniów, którzy zgłosili się na zajęcia zgodnie z informacjami  otrzymanymi poprzez Vulcana. Prosimy, by zapoznali się oni z procedurami umieszczonymi
w zakładce Uczeń/informacje/materiały edukacyjne na stronie szkoły. Dodatkowo przypominamy,
ze uczeń, który przyjdzie do szkoły musi posiadać oświadczenie, w którym rodzic wyraża m.in., zgodę na pomiar temperatury (do pobrania w zakładce Uczeń/….).

Zajęcia dla uczniów klas I-III rozpoczynają się od godziny 8.00 a kończą zajęciami świetlicowymi zgodnie ze zgłoszonymi potrzebami. Konsultacje dla uczniów klas 8  odbędą się we wtorek i czwartek. Szczegółowy harmonogram spotkań zostanie zamieszczony w zakładce Uczeń/… w piątek wraz z zasadami pobytu w Sali dydaktycznej. Prosimy uczniów klas 8 o zgłoszenie nauczycielowi przedmiotu potrzeb w tym zakresie (tematyki, celu spotkania, np. rozwiązywanie zadań typu egzaminacyjnego).

Dyrekcja szkoły

Data dodania: 2020-05-20 09:27:54