Wyjazd do ZAZ-u

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań.

We wtorek 10 grudnia uczniowie z klas IIa i IIIa uczestniczyli w warsztatach świątecznych z wypiekaniem pierników w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Goleniowie. Ponadto podczas wizyty mogli zwiedzić zakład i zapoznać się z wykonywaną pracą  na danym stanowisku.

Uczniowie pod opieką pracowników z ZAZ-u mieli okazję nauczyć się wypieku pysznych świątecznych pierników, które później zabrały do domów. Dzieciaki, niektóre po raz pierwszy poznawały proces ich pieczenia.Z wielką radością wałkowały przygotowane wcześniej ciasto, wycinały foremkami ulubione kształty, często związane z motywem Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjazd był udany, a dzieciom sprawił wiele radości.

Data dodania: 2019-12-11 21:20:53
Data edycji: 2019-12-12 13:20:03