Rekrutacja 2020

Do dnia 31 marca 2020r.  trwa  postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych,dla których organem prowadzącym jest Gmina Goleniów.

Wszystkie informacje o naborze są dostępne dla Rodziców na stronie internetowej szkoły sp3goleniow.pl w  zakładce Rodzic/Rekrutacja 2020

Rodzic może dostarczyć niezbędne dokumenty także wrzucając zapakowane druki do skrzynki rekrutacyjnej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do szkoły. Szkoła w terminie 2 dni roboczych poinformuje Rodzica o fakcie otrzymania zgłoszenia drogą telefoniczną lub mailową.W przypadku braku kompletności dokumentów Rodzic zostanie poinformowany w jaki sposób uzupełnić występujące braki.

Zapraszamy !

Jolanta Jarlaczyńska