Rada Rodziców w Mikołajki

6 grudnia w „Mikołajki” na Plantach goleniowskich, wzięliśmy udział w imprezie plenerowej  „ Mikołaje są wśród nas” . Chociaż pogoda planowała nam zepsuć  zabawę to i tak przybyło dużo dzieci i dorosłych. Atrakcji nie brakowało od przepięknej choinki aż po bieg Mikołajów.

Po kilkudniowych przygotowaniach  - Rada Rodziców we współpracy ze  szkołą wystawiła swój pawilon. Rodzice naszych uczniów spisali się na medal przygotowując wiele przepięknych ozdób świątecznych czy wyśmienitych ciast.  Szczególne  podziękowania  należą  się  Paniom , które z uśmiechem  w ten zimny i mokry wieczór postanowiły sprzedawać  nasze wyroby .

Data dodania: 2019-12-09 16:15:51
Data edycji: 2019-12-09 18:07:07