Pożegnanie klasy ósmej

Dzisiejsza uroczystość jest jedną z wielu, jakie mamy w ciągu roku, ale dziś po raz ostatni przyszliście do tej szkoły. Ostatnia lekcja, ostatni dzwonek, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi z klasy. Spędziliście razem 8 lat. Tu przeżywaliście radość pierwszych sukcesów i gorycz porażek. Tu znaleźliście przyjaciół i wspólnie poznawaliście otaczający świat.

Dziś, właśnie dziś, kończy się pewien etap waszego życia.  Teraz czeka Was nowa szkoła, nowi koledzy i koleżanki, nowi nauczyciele.

Gratulujemy wam ukończenia szkoły. Życzymy wam samych sukcesów.  Edukacja jest najlepszą inwestycją. Inwestujcie  w siebie i zdobywajcie  szczyty kariery. Niech ta graduacja to będzie piękny początek  wielkiej i wyśnionej drogi!

Prezentacja ( kliknij w link)

Data dodania: 2020-06-26 13:48:59
Data edycji: 2020-06-26 13:54:04