Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym zostały zamknięte szkoły, a tym samym ograniczony bezpośredni kontakt z Wami. Nie oznacza to jednak, że pomoc psychologiczno-pedagogiczna w naszej szkole  przestała czuwać nad podopiecznymi oraz ich potrzebami. Psycholog i pedagodzy  są dostępni przez dziennik elektroniczny oraz pod adresem mailowymi podanym w zakładce Uczeń/Informacje/ adresy mailowe nauczycieli.

Jeśli mają Państwo, Rodzice czy też nasi Uczniowie dylematy lub szukają odpowiedzi na inne dręczące ich pytania w obszarze psychologiczno-pedagogicznym - choćby porad na nudę – jesteśmy w gotowości. Korzystając
z adresów mailowych postaramy się sprostać korespondencyjnie dylematom Dzieci  i Rodziców we wskazanym obszarze. Mail jest miejscem poufnym, gdzie nikt poza nami nie ma dostępu - dokładnie jak indywidualne spotkania w gabinecie w szkole.

Zapraszamy też do czytania i korzystania z zamieszczanych na stronie szkoły  informacji,  linków do ciekawych artykułów i porad.

Psycholog i pedagog szkolny

Data dodania: 2020-03-30 08:49:06