Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym zostały zamknięte szkoły, a tym samym ograniczony bezpośredni kontakt z Wami. Nie oznacza to jednak, że pomoc psychologiczno-pedagogiczna w naszej szkole  przestała czuwać nad podopiecznymi oraz ich potrzebami. Psycholog i pedagodzy  są dostępni przez dziennik elektroniczny oraz pod adresem mailowymi podanym w zakładce Uczeń/Informacje/ adresy mailowe nauczycieli.

Jeśli mają Państwo, Rodzice czy też nasi Uczniowie dylematy lub szukają odpowiedzi na inne dręczące ich pytania w obszarze psychologiczno-pedagogicznym - choćby porad na nudę – jesteśmy w gotowości. Korzystając
z adresów mailowych postaramy się sprostać korespondencyjnie dylematom Dzieci  i Rodziców we wskazanym obszarze. Mail jest miejscem poufnym, gdzie nikt poza nami nie ma dostępu - dokładnie jak indywidualne spotkania w gabinecie w szkole.

Zapraszamy też do czytania i korzystania z zamieszczanych na stronie szkoły  informacji,  linków do ciekawych artykułów i porad.

 

Psycholog i pedagog szkolny

Data dodania: 2020-03-30 08:49:06
Data edycji: 2020-03-30 08:49:25
Ilość wyświetleń: 132

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button