Noc w bibliotece

Nietypowo , bo nocką w szkole, rozpoczęli tegoroczne ferie zimowe najlepsi uczniowie z klas V-VI. Miała to być forma nagrody za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie w I semestrze, a była przede wszystkim frajdą i sposobem na integrację.

Wszyscy przybyliśmy do szkoły wyposażeni w śpiwory, kocyki, karimaty, a także ulubione przytulanki  i produkty do wyrobu pizzy. Zanim jednak przeszliśmy do przygotowywania kolacji, oddaliśmy się bez reszty grom i zabawom przygotowanym przez panią Edytę, które bardzo nas rozweseliły i podniosły energię grupy. Śmiech i ruch zaś zaostrzyły nasz apetyt i wspólnie z panem Piotrem i paniami upiekliśmy trzy blachy pizzy. Uczta była wspaniała. Później zaś rozłożyliśmy materace w sali języka polskiego i jeszcze przed snem pograliśmy godzinkę w różne gry planszowe.

Spało nam się bardzo dobrze i bardzo krótko niestety. Pobudka, śniadanko i trzeba było wracać do domu.

Może takie nocki staną się tradycją szkoły?

Data dodania: 2020-02-11 20:14:06
Data edycji: 2020-02-11 20:28:57