Niezwykła lekcja przyrody

Kolejny raz,  uczniowie klas V mogli uczestniczyć w „ Zupełnie innej lekcji przyrody”. Zajęcia były zorganizowane przez Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów.

Przedmiotem tych niezwykle zróżnicowanych zajęć było poznanie znaczenia wody oraz jej obiegu w środowisku przyrodniczym, a także roli wody w życiu człowieka. Poznaliśmy też podstawowe właściwości wody jako środowiska życia organizmów żywych oraz niektóre organizmy żyjące w „kropli” wody.

Zajęcia były prowadzone w grupach zarówno w terenie, jak i w laboratorium, jako doskonała kombinacja samodzielnej pracy uczniów, ich eksperymentowania oraz podsumowań przedstawianych przez prowadzących.

Jak świetnie się uczyliśmy – zobaczycie w naszej galerii.

Data dodania: 2019-11-19 17:08:56
Data edycji: 2019-11-20 18:32:31