Nasi zwycięzcy

Pięć nagród głównych i dwa wyróżnienia w gminnym konkursie „Legendy dla przyszłych pokoleń” zdobyli uczniowie naszej szkoły.
W sobotnie popołudnie w Goleniowskim Domu Kultury odbyła się gala wręczenia nagród laureatom. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać fragmentów wyróżnionych legend, które już niebawem będzie można w całości przeczytać w książce "Legendy dla przyszłych pokoleń".
Wśród laureatów znaleźli się: Patrycja Giec kl. VII, Eliza Gabrych kl. Va, Adrianna Sobczak kl. VIb, Helena Traczyk kl. Vb, Mikołaj Milewski kl. VIII oraz Zuzanna Werschler kl. Vb i Hanna Religa kl. VII.

Opiekunami uczniów były polonistki: Izabela Tymińska - Wąż i Agnieszka Tarczykowska.

Data dodania: 2020-02-02 19:48:30
Data edycji: 2020-02-02 19:50:25