Konkursy z projektu NBP

Projekt NBP pt. ,, Polski Złoty ma sto lat" rozpoczął się w najlepsze.
Zainteresowani uczniowie uczestniczą w nim chętnie.
Zajęcia prowadzone są przeróżnymi metodami , w tym nowatorskimi.
Czas mknie nieubłaganie , ferie zbliżają się w błyskawicznym tempie  i dlatego trzeba  ogłosić kolejne  działania .
Podczas ferii odbędą się wyjazdy grup do Szczecina na przygotowane tam zajęcia i atrakcje.
O zapisach i wszelkich informacjach dotyczących wyjazdu można dowiedzieć się u Pani A. Jakubowskiej.

Ponadto ogłaszamy działania, których  regulaminy stanowią załączniki:
1. na pracę pisemną z wizualizacją ,, Polski Złoty w mojej rodzinie - zapytaj mamy, taty, zapytaj babci, dziadka".
W ramach przygotowania pracy uczniowie będą musieli zebrać informacje ze strefy realnej , co podniesie efektywność w zakresie zrozumienia wpływu silnej waluty na życie polskich rodzin.
W regulaminie są wszelkie informacje. W razie konieczności dopytania o szczegóły proszę skontaktować się z Panią E. Kościńską.
2. Regulamin Gry terenowej, która odbędzie się na terenie szkolnym.
Wszelkie informacje w tym zakresie opisane są w regulaminie. W razie konieczności dopytania o szczegóły skontaktować się należy z Panią E. Kościńską, A. Jakubowską i J.Jarlaczyńską.

Na zwycięzców zarówno w Konkursie , jak i w Grze terenowej czekają bardzo atrakcyjne nagrody .
Zachęcamy do udziału .

Data dodania: 2020-02-01 13:14:29