Koło wolontariatu

Drodzy rodzice i uczniowie!

W naszej szkole zawiązaliśmy wolontariat, który od września prężnie działa. Bierzemy udział w kilku akcjach szkolnych min. organizujemy zbiórkę dla TOZ w Budnie, propagujemy postawę zero waste, przez co walczymy o czyste środowisko, bierzemy udział w licznych akcjach pozaszkolnych, z których dochód przekazany jest na cele charytatywne.

Każdy w naszej grupie jest niezbędnym ogniwem, a wiek jest zróżnicowany, dzięki czemu możemy wzajemnie sobie pomagać i od siebie się uczyć.

Drogi uczniu, jeśli masz w sobie dużo pozytywnej energii, chcesz zrobić coś dobrego, zmieniać swoje otoczenie na lepsze, to zapraszamy w nasze szeregi, spotykamy się w piątki o 14:35 w sali nr 21.

Razem możemy więcej!

Data dodania: 2019-11-17 11:23:59