Informacja od Rady Rodziców

Drodzy Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Goleniowie.

Organizujemy dzieciom wyjazd z okazji Dnia Dziecka co bezpośrednio wiąże się z zamówieniem autobusów.   Koszty jego wynajmu dla uczniów, których rodzice dokonali na RR ponosimy my. Dlatego do dnia 10 maja musimy dokładnie wiedzieć, ilu osobom zapewniamy przejazd. Jeżeli do dnia 10 maja nie będziemy mieli od Państwa informacji / wpłaty zakładamy, że dziecko nie uczestniczy w imprezie i nie bierzemy pod uwagę jego obecności .
Dlatego zwracamy się z prośbą o pisemną  deklarację lub wpłatę na  Radę Rodziców za obecny rok szkolny do dnia 10 maja br. Rodzice, którzy nie chcą dokonać  wpłaty na RR mogą opłacić wyjazd  w kwocie  25 zł  za autokar u wychowawcy klasy do dnia 10 maja 2019 roku. Tego dnia zamykamy listę uczestników, co oznacza, że po tym terminie nie będzie możliwości  dopłaty za wyjazd i uczestnictwa w nim dziecka.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Data dodania: 2019-04-26 10:56:54