I ZNOWU NA "PUDLE"

I ZNOWU NA

Dwa puchary, jeden za II miejsce drużynowe, spośród 9 szkół podstawowych powiatu Goleniów, oraz jeden za III miejsce indywidualnie Kacpra Natowa, spośród wszystkich zawodników zawodów, wywożą uczniowie z kolejnej już edycji Zawodów w Wędkarstwie Spławikowym dla Szkół Powiatu Goleniów. Organizatorem zawodów jak co roku było Koło Wędkarskie "Okoń" Goleniów. Łowisko w Łozienicy do zmagań dzieci i młodzieży udostępnił właściciel - p. Tadeusz Kwiatkowski. Zmęczeni, szczęśliwi, niektórzy może lekko rozczarowani, ale na pewno bogatsi o nowe doświadczenia wędkarskie, opuszczaliśmy teren zawodów. Warto zauważyć, że II miejsce drużynowo zajęła teoretycznie słabsza, druga drużyna w składzie: Kacper Natow kl.5, Wojciech Kamiński kl.2 oraz Adrian Nowak kl.6. Pierwsza drużyna w składzie: Bartłomiej Kamiński kl.8, Maciej Mońka kl.5 oraz Kacper Kamiński kl.5 zajęła też nie najgorsze, bo V miejsce. Tego dnia kluczem do sukcesu okazało się losowanie stanowisk. Druga drużyna "polosowała" po prostu lepiej, tak zwane otworki (skrajne stanowiska), które po mistrzowsku wykorzystali. Zawodnicy łowili na jednakowej zanęcie, przygotowanej przez opiekuna zawodów p. Piotra Stefaniaka. Warto zaznaczyć, że w ciągu 4 ostatnich lat wyjazdów SP3 Goleniów osiągnęła dwa razy I miejsce i dwa razy II drużynowo, a indywidualnie zawodnicy osiągali zawsze najwyższe lokaty. Na koniec na każdego zawodnika czekał poczęstunek oraz wędkarski upominek. Tego sukcesu nie było by bez pomocy i wsparcia nieocenionych rodziców pana Mońkę i p. Kamińskiego. Rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc!

Data dodania: 2019-06-10 18:31:56
Data edycji: 2019-06-10 18:34:20