Drodzy uczniowie i rodzice .

W tym roku szkolnym Rada Rodziców postanowiła, że zaprezentujemy jako szkoła swoje wytwory, przetwory i ciasta na kiermaszu ,, Mikołaje są wśród nas”, organizowanym już cyklicznie przez GDK na Plantach Miejskich w dniu 6 grudnia.

W związku z powyższym prosimy rodziców uczniów naszej szkoły o upieczenie ciast, przygotowanie stroików, przetworów domowych i innych wytworzonych przez Państwa i dzieci rzeczy oraz dostarczenie do szkoły lub na kiermasz dnia 6 grudnia 2019r.

Więcej informacji udzielą Państwu wychowawcy klas i przedstawiciele trójek klasowych. Osoby chętne do pomocy podczas kiermaszu na Plantach prosimy o zgłaszanie się w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy.
Ze swojej strony zapewniamy dobry humor, gorącą kawę i herbatkę .

Zapraszamy do wspólnego działania .

Data dodania: 2019-11-14 13:33:14
Data edycji: 2019-11-14 13:36:14