Arsen Jusiak Misterem Szkoły

Zbliża się Dzień Chłopaka, dlatego też w  ostatnim tygodniu września każda starsza klasa wybierała Mistera Klasy. W czwartek zaś przedstawiciele samorządu z klasy VII i VIII zorganizowali dyskotekę, na której najsympatyczniejsi chłopcy z klas IV- VIII rywalizowali ze sobą o miano Mistera Szkoły.

Byli oni poddani różnym testom … musieli uczesać koleżankę z klasy, pomalować jej paznokcie, a także odpowiedzieć na szereg trudnych pytań dotyczących spraw typowo kobiecych: dbałości o urodę, kosmetyków, literatury czy prasy dla dziewcząt. Mieli również okazję popisać się sprawnością, pomysłowością i umiejętnościami tanecznymi .

Na zakończenie tych zmagań, dziewczęta pilnie obserwujące poczynania chłopaków, miały ustawić się za tym kolegą, który ich zdaniem zasługuje na miano Mistera Szkoły.

Tym sposobem Misterem Szkoły został  Arsen Jusiak  z VIII klasy, który otrzymał koronę oraz szarfę z tytułem Mistera.

Gratulujemy Arsenowi oraz pozostałym chłopcom i mamy nadzieję, że dobrze się bawili.

Data dodania: 2019-09-27 08:29:12
Data edycji: 2019-09-27 09:16:57