Apel do rodziców

Szanowni Państwo, w związku z akcją strajkową i wynikami przeprowadzonego referendum w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Goleniowie  informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019 r.  zajęcia w szkole i oddziale przedszkolnym  będą zawieszone do odwołania.  Wynika to z niemożności zapewnienia dzieciom higienicznych i bezpiecznych warunków pracy.  Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o niewysyłanie w dniach strajku dzieci do oddziału przedszkolnego i szkoły.

Celem właściwej organizacji pracy szkoły proszę o wypełnienie oświadczenia, które przesyłam Państwu za pośrednictwem dzieci, lub które można wydrukować z naszej strony internetowej, dotyczące możliwości pozostawienia dzieci w domu.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach.
Może bowiem dojść do sytuacji, w której także opieka w świetlicy szkolnej będzie niemożliwa, jeżeli liczba dzieci przekroczy niezbędne maksimum.

Prosimy o śledzenie  wiadomości na stronie szkoły .

Jolanta Jarlaczyńska

Data dodania: 2019-04-03 20:15:10