ZOSTAŃ MOJĄ WALENTYNKĄ

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Samorząd Uczniowski już kilka dni wcześniej zapowiedział pocztę walentynkową i konkurs na najciekawsze ich wykonanie. W dniu św. Walentego zebrano i dostarczono bardzo dużo "miłosnych" liścików, kartek, serduszek a nawet słodkości. Wyróżniono też kilka prac. Najfajniejsze walentynki wykonali: Oliwia Szymczak i Adrianna Sobczak z klasy VB, Lena Skierska Ia, Marcin Matecki IIa, Zuzanna Bartos IIIa a także Martyna Nowak Va. Dużym zainteresowaniem cieszyło się umieszczone na holu przed świetlicą serce o nazwie "Zostań moją walentynką". Tam już dzień wcześniej uczniowie przypinali walentynki. Z kolei pan katecheta wykorzystał dzień na pogłębienie tematu miłości i wspólnie z uczniami klasy VIII zrobił gazetkę pod hasłem   "14 lutego zrób coś dla bliźniego" przedstawiającą uczynki miłosierdzia: względem ciała (7) i względem duszy (7). W szkole dziś było bardzo fajnie i radośnie. Nie jeden uczeń i uczennica dowiedzieli się, że mają wielbiciela. Z pewnością trudno im będzie dzisiaj zasnąć :)

SU