Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Unia Europejska- idea, historia i współczesność

Unia Europejska- idea, historia i współczesność

Pod tym właśnie hasłem uczniowie klasy VII i VIII spędzili wieczór- 30 maja- bawiąc się twórczo i realizując różne zadania.

Młodzież lubi , jak się okazało, naszą szkołę także po lekcjach, o czym świadczy aktywny udział w zajęciach projektowych przeprowadzonych przez panie: E. Sobczak i I. Tymińską- Wąż, a związanych z 15 rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Zajęcia rozpoczęły się od przygotowania w grupach plakatów związanych oczywiście z tematem Unii Europejskiej. Uczestnicy mogli korzystać z różnych materiałów przygotowanych przez siebie. Była to wspaniała okazja do współpracy, dyskusji oraz pogłębienia wiedzy.

Zintegrowane w ten sposób  klasy mogły przejść do dalszych zabaw kształcących ,bardzo ważne we współczesnym świecie, cechy takie jak: kreatywność , ekspresję, szybkie podejmowanie decyzji oraz utrwalające umiejętności zdobyte na lekcjach języka polskiego, czyli wypowiadania się za pomocą różnych form literackich.

Cała impreza miała również charakter „majówki”, gdyż uczniowie pamiętali o kocykach, poduszkach i w przerwach między zadaniami urządzili sobie mały piknik.

Czas zabawy minął nam bardzo szybko. Około godz. 22.00 rodzice odebrali swoje pociechy, a następnego dnia wszyscy stwierdzili, że  była to bardzo udana i wesoła impreza.

Data dodania: 2019-06-02 18:36:56
Data edycji: 2019-06-02 18:39:42
Ilość wyświetleń: 69

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Ankieta ws. dodatkowych podręczników
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button