Projektowanie komputerowe

W dniu 28 marca 2019roku uczniowie klas Ia, IIa, IIIa, wyjechali na zajęcia projektowe „Nie obawiaj się programować to nie takie trudne - kompleksowe wsparcie uczniów w zakresie nauki programowania”. Zajęcia programowania odbyły się w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie. Były uzupełnieniem i poszerzeniem wiadomości z zakresu informatyki i technologii informacyjnej. Uczniowie mieli okazję pracować w programie Scratch, w którym kodowali aplikacje i gry korzystając z gotowych zestawów ćwiczeń, ale również z własnych pomysłów. Zajęcia zakończyły się dużymi emocjami podczas wyścigów robotów. Każdy uczeń mógł spróbować swoich sił w kierowaniu robotami.

Data dodania: 2019-03-30 07:16:34
Data edycji: 2019-03-30 07:27:59