Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Praca szkoły od dnia 8 czerwca 2020r.

Szanowni Państwo, Uczniowie,


w poniedziałek, 1 czerwca odbyła się konferencja prasowa, na której minister Dariusz Piontkowski zapowiedział przedłużenie do 26 czerwca br. kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (https://www.gov.pl/web/edukacja/organizacja-roku-szkolnego-20192020-do-wakacji-oraz-letni-wypoczynek).

Biorąc pod uwagę wytyczne MEN  i GIS dla szkół od poniedziałku, 8 czerwca 2020 r., w szkole odbywać się będą , zgodnie Procedurami bezpieczeństwa umieszczonymi na stronie szkoły  w zakładce Uczeń/Mateiały edukacyjne.... , zajęcia w grupach max 10 osobowych dla:
- dzieci z oddziału przedszkolnego  (które są do placówki  przyprowadzane i odbierane przez rodziców)
- uczniów klas I-III (dla których organizujemy zajęcia dydaktyczne na lekcji 1i 2, a na kolejnych zapewniamy opiekę świetlicową w czasie określonym przez rodziców)
- uczniów klas 8 (dla których kontynuujemy  spotkania przygotowujące do egzaminu  ósmoklasisty we wtorki i czwartki wg stałego już  planu zajęć)

oraz w grupach max 6 osobowych
- konsultacje dla uczniów  klas starszych  (w terminach uzgodnionych bezpośrednio  z nauczycielami przedmiotu).

O szczegółach dotyczących  zajęć w klasach I-III  i oddziale przedszkolnym  dowiedzą się Państwo   czytając wiadomość  w Vulcanie . Wszyscy  uczniowie nadal  będą kontynuować naukę z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, którą wprowadzono 25 marca br.

Uczniowie klas starszych, którzy chcą się spotkać z nauczycielami przedmiotu, umawiają się z nimi indywidualnie poprzez Vulcana, pocztę szkolną czy też z wykorzystaniem Teamsa.

 

Z poważaniem
Dyrektor  szkoły

Data dodania: 2020-06-03 09:09:40
Data edycji: 2020-06-03 09:14:25
Ilość wyświetleń: 89

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button