Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

NBP podczas ferii

Drodzy Uczniowie !

Od 10 lutego zaczynają się ferie. W tym czasie możecie poleniuchować, wypocząć, zażyć sportu albo spędzić aktywnie czas i pojawić się w szkole na zajęciach dodatkowych organizowanych wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim - "Polski Złoty Ma Sto Lat".

W tym roku SP3 przygotowała dla Was harmonogram zajęć w czasie trwania ferii. Zgodnie z nim, każda klasa ma zajęcia bankowe. W przerwach między zajęciami czekają na Was gry planszowe, łamigłówki i inne atrakcje.

Na zakończenie ferii odbędzie się wycieczka do Szczecina (20.02). W programie czeka na nas zapoznanie się z funkcjonowaniem Narodowego Banku w Szczecinie oraz "Be happy - Sweet Art&Illusion Museum". W sobotę 22.02 każdy z uczniów naszej szkoły może zapisać się na zabawę w podchody „Szlakiem Złotego”. Uczniowie w zespołach będą mogli sprawdzić swoją wiedzę, którą zdobyli na zajęciach projektowych -  dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody( Zgłoszenia do konkursu przyjmuje A. Jakubowska).

Zajęcia bankowe zakończy druga wycieczka do Szczecina ( 29.02 ). Program przewiduje zwiedzanie interaktywnego Muzeum „Przełomy” oraz sprawdzenie swoich sił na symulatorze tramwajowym w Muzeum Techniki i Komunikacji.


Serdecznie zapraszamy! 
 
Data dodania: 2020-02-05 18:40:04
Data edycji: 2020-02-05 18:55:18
Ilość wyświetleń: 106

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Ankieta ws. dodatkowych podręczników
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Strefa Nauczyciela

Dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz
Motto
naszej
szkoły

"Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo."

Charles Kemmons Wilson
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button