NBP podczas ferii

Drodzy Uczniowie !

Od 10 lutego zaczynają się ferie. W tym czasie możecie poleniuchować, wypocząć, zażyć sportu albo spędzić aktywnie czas i pojawić się w szkole na zajęciach dodatkowych organizowanych wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim - "Polski Złoty Ma Sto Lat".

W tym roku SP3 przygotowała dla Was harmonogram zajęć w czasie trwania ferii. Zgodnie z nim, każda klasa ma zajęcia bankowe. W przerwach między zajęciami czekają na Was gry planszowe, łamigłówki i inne atrakcje.

Na zakończenie ferii odbędzie się wycieczka do Szczecina (20.02). W programie czeka na nas zapoznanie się z funkcjonowaniem Narodowego Banku w Szczecinie oraz "Be happy - Sweet Art&Illusion Museum". W sobotę 22.02 każdy z uczniów naszej szkoły może zapisać się na zabawę w podchody „Szlakiem Złotego”. Uczniowie w zespołach będą mogli sprawdzić swoją wiedzę, którą zdobyli na zajęciach projektowych -  dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody( Zgłoszenia do konkursu przyjmuje A. Jakubowska).

Zajęcia bankowe zakończy druga wycieczka do Szczecina ( 29.02 ). Program przewiduje zwiedzanie interaktywnego Muzeum „Przełomy” oraz sprawdzenie swoich sił na symulatorze tramwajowym w Muzeum Techniki i Komunikacji.

Serdecznie zapraszamy!

Data dodania: 2020-02-05 18:40:04