Baczność Uczniowie!

Dnia 06.03.2019r. Zawitała w naszej szkole grupa rekonstrukcji historycznej. W czasie zajęć uczniowie zaznajomili się z umundurowaniem wojskowym z różnych epok, z wieloma rodzajami broni - od czasów powstania kościuszkowskiego po I Wojnę Światową.
Nasi podopieczni mogli przymierzyć mundury oraz ekwipunek żołnierski. Dodatkowo odegrano całkiem poważne pojedynki na „śmiech i życie”.Wszyscy ranni, którzy potrzebowali pomocy zostali profesjonalnie opatrzeni przez nasze wykwalifikowane sanitariuszki z siódmej klasy. Na koniec uczniowie zrobili sobie zdjęcie z wybranymi rekwizytami.

Spocznij !